Vládní neúspěch je mimořádný, chaos a krize zabíjí společnost

15 - 17. září - uveřejňujeme celosvětově nejdůležitější srovnání chřipky Influeza a koronaviru Covid 19, jisté je jedno vláda kolem ing. Andreje Babiše zcela selhala, odborníci v České republice jako kdyby vúbec nestudovali

Dnešní výběr: Podívejte se na podrobný rozbor kolem tzv. pandemie odkaz v angličtině, nicméně pochopitelný i pro neangličtináře, uvedený odkaz je zlomový pro vnímání tzv. pandemie Covid 19.14. září - porovnání se Švédskem je tristní, jsme horší.

Dnešní výběr: Vláda nás zavedla špatným směrem, z jiných zdrojů existuje základní řešení, uvedený odkaz považujeme za praktický souhrn vědomostí potřebných pro základní rozhodování jednotlivce i institucí.13. září - politici napříč spektrem kritizují Babiše za neschopnost.

12. září - lidová tvořivost, nerespektování zákonů, improvizace.

11. září - nové statistiky ze Švédska potvrzují absolutní úspěch.

10. září - 2020 Česká republika se propadá v porovnání s Evropou.


DŮRAZNÉ UPOZORNĚNÍ: Postup Švédska ve věci tzv. pandemie Covid-19 je považován za příkladný a mimořádně úspěšný. Naše vláda, stále hledá nějakou vlastní cestu a zdá se, že chce opakovat chyby z jarní krize.

 

Školský portál.cz Vám přináší reálný pohled na tzv. pandemii koronaviru Covid19. Jaká je skutečnost ? Kde jsou kontroverze ? Jak se skutečně chránit ? Mají roušky smysl ? Jak byla tzv. pandemie koronaviru Covid-19 zneužita politicky ?

Vše kolem tzv. Pandemie koronaviru Covid19 postupně najdete na stránkách www.skolskyportal.cz od/Epidemie od října 2020 s nejnovějším pohledem na hlavní infekce v České republice.

Od 10. září (kdy bylo zcela nesystémově a náhle uvedeno do praxe plošné opatření nošení roušek) Vás budeme - den, po dni - provádět celým spektrem infekčních onemocnění.

 

Co můžete očekávata v nejblížších měsících ?

Jaký bude celosvětový vývoj ? Jak se bude vyvíjet zatím ještě ne epidemie Covid-19 začátkem roku a příští rok ?

Vše najdete v nejbližších dnech a týdnech v této sekci /Epidemie.

 

Použití podle pravidel Obecné pravidla použití